Jak wybrać dobre i niezawodne biuro księgowe?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na powierzenie księgowości swojej firmy dla zewnętrznych biur księgowych. To świetny sposób, który pozwala skupić się na najważniejszych zadaniach i dalszym rozwoju firmy. Dodatkowo nie musimy się martwić o źle prowadzoną księgowość oraz niepoprawne rozliczanie swoich przychodów i rozchodów.

Współpracując z biurem księgowym mamy pewność, że opłaty za usługi będą uzależnione od ilości dokumentów i spraw załatwianych w konkretnym miesiącu. W przypadku zatrudniania własnej księgowej musielibyśmy liczyć się ze stałym i comiesięcznym wynagrodzeniem (nie zależnym od zakresu pracy).

Korzyści płynące z obsługi biura księgowego

Biuro księgowe Poznań to doskonały przykład biura rachunkowego działającego na najwyższym poziomie. Biuro istnieje na rynku od wielu lat i zatrudnia najlepszych fachowców. Pochwalić się mogą obsługą licznych klientów z przeróżnych branży. Chętnie podejmują się nietypowych zadań i dbają o każdego klienta w sposób indywidualny.

Usługi księgowe dostępne są dla każdej firmy, niezależnie od jej formy oraz etapu rozwoju (początek działalności, działalność rozwinięta lub będąca w czasie kryzysu). Biuro księgowe Poznań poznaje i traktuje każdego klienta w sposób delikatny i rozważny. Pomaga wybrać najlepsze możliwości i rozwiązania, dzięki którym działalności mogą osiągać jeszcze lepsze wyniki finansowe. Biuro pochwalić się może posiadanymi certyfikatami Ministra Finansów oraz licznym gronem zadowolonych klientów.

Zatrudniani pracownicy mają szeroką wiedzę prawną, księgową i rachunkową. Każdy z nich ma ukończone studia rachunkowe oraz stale poddawany jest szkoleniom. Biuro dodatkowo dba o swoich pracowników, często wysyła ich na konferencje i szkolenia z zakresu rachunkowości. Dzięki temu pracownicy zawsze mają aktualną wiedzę, która jest niezbędna przy obsłudze księgowości firmy. Specjaliści biura rachunkowego w Poznaniu od dawna zajmują się profesjonalnym doradztwem podatkowo-rachunkowym. Skutecznie i rzetelnie potrafią prowadzić księgi przychodów i rozchodów oraz pełne księgi rachunkowe. Pomocni są również przy obsłudze kadrowo-płacowej i zawsze przedstawiają kilka różnych możliwości dla klienta.

Biuro księgowe Poznań bazuje na nowoczesnym sprzęcie i korzysta z innowacyjnych narzędzi, programów oraz systemów. Gwarantuje fachową opiekę nad firmą i prowadzenie niezawodnych działań – kompleksowa obsługa księgowa, rozliczenia podatkowe oraz dodatkowe działania rachunkowe.

Zaawansowana księgowość – biuro księgowe Poznań

Biuro rachunkowe w Poznaniu podchodzi do każdego klienta indywidualnie i rzetelnie spełnia swoje obowiązki. Dzięki doświadczeniu doradza formy rozliczania, prowadzi dokumentację, uzupełnia i kontroluje księgę przychodów i rozchodów. Oferuje również pomoc w zakresie otwarcia nowej działalności gospodarczej, złożenia wniosków o dokumentację kredytową lub leasing, starania się o dotacje z Unii Europejskiej lub Urzędu Pracy. Dzięki nim nie będziesz martwić się o prowadzenie:

  •       ksiąg rachunkowych
  •       ksiąg przychodów i rozchodów
  •       ewidencji ryczałtowej przychodów
  •       ewidencji środków trwałych, wyposażenia, wartości niematerialnych, przebiegu pojazdu
  •       sprawozdań finansowych

Biuro rachunkowe Poznań zajmie się Twoimi podatkami i wybierze najlepsze rozwiązanie dla Twojej branży. Obliczą za Ciebie miesięczne zaliczki na podatek dochodowy, sporządza elektroniczne deklaracje VAT, PIT, CIT. Dodatkowo zyskasz godną reprezentację w urzędach oraz będziesz mógł liczyć na profesjonalne doradztwo podatkowe. Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie oferty biura, sprawdź informacje na bilans Poznań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here