Jak odzyskać pieniądze z telefonu komórkowego?

Podczas gdy częstym problemem użytkowników telefonów komórkowych na kartę jest brak odpowiedniej ilości środków pieniężnych na koncie, w niektórych przypadkach kłopotliwe staje się posiadanie zbyt dużej sumy.

Jak to możliwe? Wystarczy, że non stop przedłużamy ważność konta, a wtedy pomnażamy i kumulujemy znajdujące się na nim kwoty. W ostateczności prędzej czy później je stracimy, ale bezużyteczne jest to wtedy, gdy mamy aż tak świetną ofertę od operatora, że wszystkie usługi są za grosze lub wręcz za darmo. Wtedy nie ma sposobności, aby owe pieniądze wykorzystać. Warto zatem zwrócić uwagę na kilka sposobów na zarobek za pośrednictwem własnej komórki i środków na niej zebranych.

Nie jest to wcale trudne. Wystarczy jedynie trochę pogłówkować i skorzystać z kilku sprawdzonych trików. Jakich? Otóż nadwyżkę pieniędzy na karcie SIM możemy odsprzedać, zyskując tę sumę, jaką masz na ten cel wydzieloną. Ogólnie możesz sprzedać kartę SIM, o ile nie jest dla Ciebie ważne to, jaki masz numer telefonu i nie potrzebujesz zachować aktualnego numeru kontaktowego.

Gdy pogodzisz się z jego stratą, nie czekaj, ale ogłoś się, że masz do sprzedania numer wraz z kartą SIM i zgromadzonymi na niej środkami. Na zachętę, możesz na przykład zaoferować wzięcie nieco mniejszej kwoty niż ta, którą masz zebraną na koncie. Nie wyjdziesz na „zero” potocznie mówiąc, ale chociaż zyskasz chętnych i zainteresowanych Twoją propozycją.

Wtedy będzie to dla nich opłacalne, zaś z Twojej perspektywy lepiej zarobić cokolwiek niż mieć nieużytkowaną komórkę, która będzie bezcelowo leżała.

Jeszcze inna opcja na odzyskanie środków pieniężnych z konta to zrealizowanie przelewu z jednej karty SIM na drugą. W ten sposób będziesz mieć opcję sprzedaży tego swego rodzaju teleprzelewu, powiedzmy na aukcji internetowej czy też znajomym. Jest to bardzo wygodny sposób na otrzymanie pieniędzy z powrotem.

Jak odzyskać pieniądze z telefonu komórkowego?

Jest też sposobność, aby w ten sposób pieniądze przelać komuś innemu z rodziny, kto na przykład potrzebuje środków i również miałby doładowywać konto, a po co ma to robić, gdy możesz mu przekazać je Ty. Zanim jednak decyzję o takim przekazywaniu pieniędzy podejmiesz, warto abyś sprawdził w ogóle czy w Twojej sieci jest to możliwe, bo nie we wszystkich to wchodzi w grę.

Kolejna wskazówka na to, jak otrzymać zainwestowane na konto internetowe środki pieniężne to opłacenie SMS-em konta na danym serwisie www, który nas interesuje. Możesz w ten sposób zagospodarować przynajmniej część środków. Istnieje wiele portali płatnych, a przez zgromadzone fundusze na karcie można po prostu założyć na nich swoje konto.

Nie zapominajmy także o specjalnych stronach, jakie są stworzone po to, aby za ich pośrednictwem umożliwić użytkownikom wypłacanie pieniędzy znajdujących się na karcie SIM na konto bankowe. Dzieje się to w bardzo prosty sposób – przykładowo mailowo, albo za pośrednictwem wiadomości SMS.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here