Kredyt na zakup Volkswagena

Zakup nowego auta nie zdarza się w naszym kraju szczególnie często, jednak statystycznie – kupujemy nowy samochód coraz częściej niż nawet dekadę temu. Dla wielu kierowców moment zakupu nowego samochodu następuje co 3-6 lat. Ponieważ zakup pojazdu z salonu może być zbyt dużym obciążeniem dla kieszeni polskich kierowców, wiele osób decyduje się na wybór różnych form finansowania. Do takich należą kredyty na zakup samochodu, po które chętnie sięgają osoby planujące zakup volkswagena. Poniżej podpowiadamy nieco więcej w tym temacie, skupiając się na tym – jak odnaleźć ofertę kredytową na najkorzystniejszych warunkach.

O popularności samochodów Volkswagen w Polsce

Volkswagen to marka zyskującą na popularności nie tylko w naszym kraju, ale również na całym świecie. W ubiegłym roku (2020) firma ta zwiększyła wysokość swoich obrotów w sprzedaży pojazdów konwencjonalnych osobowych, jak i modeli elektrycznych. Nawet rozwijająca się epidemia nie obniżyła przychodów firmy, która uzyskała świetny wynik finansowy w skali globalnej, europejskiej jak i polskiej.

W skali naszego kraju, marki wchodzące w skład grupy Volkswagen zwiększyły udział w rynku do poziomu a 28 procent. W całym 2020 roku sprzedano również ponad 120 tysięcy pojazdów. Warto podkreślić, że choć funkcjonowanie salonów sprzedaży było przez ten czas bardzo ograniczone, to jednak grupie Volkswagen Polska udało się wyjść obronnymi rękoma z pandemicznej sytuacji na rynku pojazdów osobowych. Obecnie, jedną z głównych dyrektyw rozwojowych firmy jest zwiększenie produkcji i sprzedaży osobowych samochodów elektrycznych, które cieszą się rosnącą popularnością również w naszym kraju.

Kredyt na zakup Volkswagena – z niskimi ratami!

Kredyt to jedna z najchętniej wybieranych form finansowania zakupu nowego samochodu. Kredyt dedykowany na ten cel jest udzielany przez różne instytucje finansowe, w tym przede wszystkim przez banki. Głównym i kluczowym elementem umowy kredytowej jest wysokość miesięcznych rat, które będziesz mieć do spłacenia. Kredyty z wyjątkowo niskimi ratami mogą być nawet 2-krotnie korzystniejsze cenowo niż ich konwencjonalne odpowiedniki.

Sposobem na ich obniżenie jest wybór kredytu z wartością końcową rynkową. W takim wypadku spłacane przez ciebie raty będą odpowiadać nieaktualnej wartości samochodu, ale wartości spodziewanej, którą będzie on przedstawiał pod koniec trwania umowy kredytowej. Ponadto, kredyty z rynkową wartością końcową odznaczają się brakiem wkładu własnego. Często, taka oferta kredytowa dotyczy właśnie modeli pojazdów Volskwagen.

Okres obowiązywania kredytu może wynosić od 24 do nawet 60 miesięcy. Niektóre oferty kredytowe pozwalają na wybór sposobu zakończenia umowy, a także na oddanie samochodu przez klienta jeszcze przed wygaśnięciem czasu trwania umowy kredytowej. Wówczas, to firma udzielająca kredytu (a nie jego biorca) jest obarczona koniecznością odnalezienia nowego nabywcy dla danego pojazdu.

Jeśli interesuje cię poznanie dokładnych kosztów związanych z nawiązaniem umowy kredytowej, warto skorzystać z pomocy i zaglądnąć w bank kierowcy – jest to bank informacji zlokalizowanych w jednym miejscu, w którym dowiesz się wszystkiego na temat oferowanych kredytów na zakup samochodów Volskwagena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here