Dbając o przestrzeń na magazynie, chcemy aby panował w nim ład i porządek. Warto wykorzystać odpowiednie pojemniki na butelki, co zwiększa przestrzeń użytkową i pozwala na jej wykorzystanie, a także mobilność pracowników i bezpieczeństwo pracy.

Skrzynki na piwo wpisują się w estetyczny wygląd magazynu. Pozwalają usystematyzować poszczególne marki piwa. To z kolei ułatwia pracę barmanom, którzy nie muszą długo szukać butelek określonej marki piwa.

Pojemnik na butelki zawiera emblemat danej marki, co umożliwia ułożenie towaru w określonych kategoriach, np. według producenta, albo rodzaju piwa i jego mocy.

Pojemnik na butelki ułatwi inwentaryzację w sklepie

Wyposażenie skrzynki na piwo w element dzielący ją na części, jakim jest krata na piwo, pozwala na łatwy dostęp do butelek a także utrzymywanie ich w pionowej pozycji. W przypadku organizowania przez lokal większej imprezy, pojemnik na butelki przyda się do umieszczania tam zużytych butelek, co ułatwi także inwentaryzację i liczenie towaru. Krata na piwo zabezpieczy butelki przed wypadnięciem ze skrzynki na piwo.

Po zdjęciu kraty na piwo, skrzynkę można wykorzystać do transportu cateringu

Używanie skrzynek na piwo w restauracji lub pubie pomoże także w planowaniu przyszłych zamówień w oparciu o ilość sprzedanego piwa danej marki. W przypadku organizowania przyjęcia po wyjęciu kraty na piwo, pojemnik na butelki można wykorzystać do spakowania jedzenia, które pozostało po przyjęciu, co pozwoli na łatwe i wygodne przeniesienie pozostałego cateringu.

Skrzynki na piwo stanowią zabezpieczenie przed stłuczeniem butelek

Skrzynki wykorzystywane są w sklepach, szczególnie w małych, przez co chronią butelki przed nieumyślnym strąceniem przez klienta. Mogą być również wykorzystane na wystawie, reklamując dany produkt bądź promocję. W sytuacji, gdy klient kupuje dużą ilość piwa, plastikowe skrzynki na buteli piwa, pomogą mu zabezpieczyć butelki przed stłuczeniem i bezpieczne przewiezienie ich na miejsce w bagażniku samochodu osobowego.

Pojemnik na butelki wykorzystywany do aranżacji wnętrz

Obecnie bardzo modnym trendem jest wykorzystanie zużytych skrzynek po piwie, zarówno tych drewnianych jak i plastikowych, do tworzenia mebli DIY. Ze skrzynki można stworzyć zarówno stoliki, półki, a osoby obdarzone wiedzą i zdolnościami technicznymi mogą wykonać nawet siedziska.

Skrzynki dodawane są w gratisie dla przedsiębiorców prowadzących lokale gastronomiczne, czy też sklepy. Dzięki temu przedsiębiorcy wybierają piwa butelkowane, co wiąże się z ochroną środowiska i recyklingiem. Często producenci piwa oferują ozdobne skrzynki z limitowaną edycją piwa, co stanowi doskonały prezent dla amatorów złocistego trunku z pianką. To świetny wybór dla koneserów piwa i zbieraczy oryginalnych gadżetów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here