Wrocław to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Funkcjonuje tu wiele firm, praktycznie nie istnieje też problem bezrobocia. Prezesi spółek, chcąc z jednej strony mieć jak najlepiej wyspecjalizowaną kadrę, a z drugiej strony zachęcić najlepszych kandydatów do pracy, decydują się na opłacanie przez firmę szkoleń  i kursów. Oferta w mieście jest bardzo szeroka, ale nie oznacza to, że każda jest atrakcyjna. Wybierając szkolenia dla swoich pracowników, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na to, czy faktycznie podniosą ich kwalifikacje i sprawią, że będą lepszymi pracownikami. Kursy i szkolenia w Wyższej Szkole Bankowej na pewno się do tego przyczynią, ale to nie jedyne ich zalety.

Zamknięte kursy i szkolenia dla firm

Bardzo ważną cechą kursów i szkoleń w Wyższej Szkole Bankowej jest to, że są one zamknięte i przeprowadzane tylko dla pracowników jednej firmy. Wiąże się z tym szereg korzyści. Przede wszystkim pewność, że na kursie nie znajdą się przypadkowe osoby, a pracownicy będą mogli w komfortowych warunkach nauczyć się nowych rzeczy. To również ważne przy ćwiczeniach grupowych i warsztatowych.

Szeroka oferta kursów i szkoleń

Wyższa Szkoła Bankowa oferuje szeroki wybór kursów i szkoleń w dziedzinach takich jak finanse i rachunkowość języki obce, informatyka, logistyka, marketing czy prawo. W sumie to ponad 200 pozycji, które dodatkowo można dostosować do indywidualnych potrzeb pracodawcy tak, aby kurs lub szkolenie okazały się jak najbardziej użyteczne w codziennej pracy.

Oprócz zagadnień rzeczowych do wymagań klienta można dostosować również czas i miejsce przeprowadzenia kursu, a także prowadzących szkolenia specjalistów. Aby przekonać się o merytorycznej wartości kursów i szkoleń, a także o ich odpowiedniej formie, można zamówić darmowe spotkanie pokazowe.

Kurs lub szkolenie – tylko z certyfikatem

Każdy kurs i szkolenie przeprowadzane przez Wyższą Szkołę Bankową jest potwierdzone certyfikatem. Nie każda instytucja prowadząca kursy i szkolenia oferuje poświadczenie dla pracowników. To bardzo ważne, bo pracownicy, którzy biorą udział w takim kursie lub szkoleniu mają poczucie, że zdobyte wiedzę i umiejętności mogą udowodnić odpowiednim dokumentem.

Nie tylko nauka

W nowocześnie zarządzanych firmach bardzo ważna jest dobra atmosfera pracy, dlatego też Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu w ramach kursów i szkoleń może – na specjalne życzenie klienta – zaoferować poczęstunek kawowy lub pełen catering, aby pracownicy w przerwie między zajęciami mogli w przyjemnej atmosferze porozmawiać i lepiej się poznać, co z pewnością korzystnie wpłynie nie tylko na atmosferę, ale również na efektywność.

Wyższa Szkoła Bankowa w swojej ofercie ma również coraz popularniejsze kursy i szkolenia połączone z integracją zespołu. Przebieg takich spotkań ustala się indywidualnie na potrzeby firmy, która z takiej usługi będzie chciała skorzystać.

Oferta kursów i szkoleń dopasowana do klienta

Wielu pracodawców zdaje sobie sprawę, że bez kursów i szkoleń pracownicy, pomimo chęci i zaangażowania mogą nie osiągać zadowalających rezultatów. Z drugiej strony często pojawia się obawa, że dokształcanie pracowników to duży wydatek. Trzeba go potraktować jako inwestycję, która może zwrócić się z dużą nawiązką. Wychodzą jednak naprzeciw obawom, Wyższa Szkoła Bankowa oferuje konkurencyjne ceny i upusty dla firm, które zechcą skorzystać z oferty kursów i szkoleń. WSB wskaże na możliwości zdobycia dofinansowania do dokształcania pracowników. Z pełną ofertą dla firm z Wrocławia i okolic można się zapoznać na stronie internetowej – http://www.wsb.pl/wroclaw/kandydaci/szkolenia/szkolenia-i-doradztwo-dla-firm. Warto skontaktować się również osobiście i dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb danej firmy. Dzięki temu kurs lub szkolenie będzie jeszcze bardziej efektywne.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here